Domov důchodců Javorník

Školní 104, 790 70 Javorník, tel./fax: 584 440 586, e-mail: domovduchodcu@jesenicko.com


Kde se nacházíme

Místo poskytování sociální služby Javorník:

Domov pro seniory Javorník, p. o. se nachází ve městě Javorníku ležícím v Českém Slezsku na severovýchodním úpatí Rychlebských hor. Pro svůj  půvabný vzhled je město nazýváno "perlou Severní Moravy" .  Pyšní se  barokním zámkem Jánský Vrch, který vznikl přestavbou pozdně gotického hradu z 2. pol. 13. století.  Zámek  má velmi bohatou hudební minulost.  V létech 1770 - 1789 zde působil významný hudební skladatel Karl Ditters von Dittersdorf, jehož jméno nese zdejší Základní umělecká škola, umístěna v barokním domě, kde ve zmíněném období  skladatel žil. 

Město zajišťuje pro své občany různé kulturně osvětové aktivity a  nabízí řadu veřejných služeb. Nalézá se  zde několik obchodů, společenských zařízení- restaurací, hotelů, informačních center, sportovních areálů,  masážních a rehabilitačních služeb, také  zdravotnické středisko,  lékarna, kadeřnictví, holičství, pošta, spořitelna, kino, knihovna, muzeum, kulturní dům, kostel aj..

 

Mapa


Zvětšit mapu

Hlavní budova Domova se nachází v ulici Školní, č.p. 104 a stojí mezi Základní školou Javorník a kostelem Nejsvětější trojice. Uživatelům jsou zde poskytovány základní služby. 

Místo poskytování sociální služby Kobylá nad Vidnavkou: Služba je poskytována ve dvou budovách. První se nachází na č.p. 153 a druhá na č.p. 58, tzv. "Zámek".

    

Realizace "Sportovních her pro seniory" dne 12.09.2018 je podpořena s finanční spoluúčastí Města Jeseník.

Realizace "Sportovních her pro seniory" v roce 2019 je podpořena s finanční spoluúčastí Města Jeseník.

Město Javorník finančně přispívá v roce 2019 na činnost a péči o uživatele v zařízení

a na drobné společenské akce a prezentaci zařízení.

 

RYCHLÝ KONTAKT

Domov pro seniory Javorník, p. o.

Školní 104, 790 70 Javorník

IČO: 75004101
Tel.: 584 440 330
e-mail:
domov.jav@tiscali.cz

                                                                                                                 ID datové schránky: re8kiqv

AKTUÁLNÍ INFORMACE

 

Od 01.01.2016 došlo ke sloučení Domova pro seniory Javorník, příspěvkové organizace, a Domova důchodců Kobylá nad Vidnavkou, příspěvkové organizace, s tím, že majetek, práva, povinnosti a závazky Domova důchodců Kobylá nad Vidnavkou, příspěvkové organizace, přecházejí na Domov pro seniory Javorník, příspěvkovou organizaci, jako nástupnickou organizaci.

 

 

 

 


mapa:


Zvětšit mapu


 

 


 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies